  • monitor-philips-27-27e1n1600ae-00-hdmi-3xusb-glosniki-2x2w
Monitor Philips 27" 27E1N1600AE/00 HDMI 3xUSB głosniki 2x2W
z 30 sztuk
z 30 sztuk
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
x-intercom
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
100% kupujących poleca ten sklep
O sprzedającym
Szczegółowe dane, kontakt, informacje
Parametry
Stan
Nowy
Faktura
Faktura VAT
Marka
Philips
Model
27E1N1600AE/00
Kod producenta
27E1N1600AE/00
Rodzaj podświetlania
LED
Przekątna ekranu
68,58 cm
Czas reakcji
4 ms
Jasność
350 cd/m²
Typ matrycy
IPS / PLS
Powłoka matrycy
matowa
Proporcje obrazu
16:9
Kąt widzenia w pionie
178 °
Kąt widzenia w poziomie
178 °
Standard VESA
100 x 100
Rozmiar plamki
0,23 mm
Cechy dodatkowe
Port USB-C z ładowaniem 65W; HDR10; Anti-Glare; sRGB; Haze 25%; Wbudowane głośniki 2x2W; Kensington Lock
Załączone wyposażenie
Kable (HDMI, USB-C na USB-C, zasilający)
Waga z podstawą
5,75 kg
Waga produktu
3,97 kg
Rozdzielczość natywna (px)
2560 x 1440
Maksymalny pobór mocy w trybie czuwania
0,5 W
Maksymalny pobór mocy
25,5 W
Kolor
czarny
Stan opakowania
oryginalne
Klasa efektywności energetycznej
E
Rozdzielczość natywna
2560 x 1440 px
Produkt wprowadzony do obrotu na terenie UE przed 13.12.2024
Nie
Zawiera baterie
nie
Opis produktu
_________________________________________________
  • Kod EAN - 8712581804442
Port USB-C z ładowaniem 65W oraz trybem alternatywnym DPLow Blue Mode, EasyRead, sRGB, Anti-Glare, Haze 25%, HDR 10HDCP 1.4
Dane techniczne:
  • Przekątna ekranu: 27.00 cali
  • Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
  • Producent: PHILIPS
  • Kontrast statyczny: 1500 :1
  • Nazwa typu: Monitory LCD
  • Kolor obudowy: Czarny (Black)
  • Wbudowany zasilacz: Tak
  • Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, USB-C na USB-C, zasilający)
  • Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
  • Touch: Nie
  • Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD)
  • Technologia podświetlania: WLED
  • Format obrazu: 16:9
  • Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
  • Jasność matrycy: 350 cd/m2
  • Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
  • Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
  • Zakrzywiony ekran: Nie
  • Złącza zewn.: HDMI, USB Type-C, USB 3.0 x 2, Wyjście audio, Kensington Lock
  • Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
  • Regulacja wysokości: Tak - 100mm
  • Wbudowane głośniki: 2 x 2W
  • Montaż VESA: 100 x 100
  • Pobór energii (podczas pracy): 25.50 W
  • Klasa energetyczna: E
  • Wielkość plamki: 0.233 mm
  • Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
  • Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 617 x 483 x 220
  • Normy spełniane przez monitor: FCC, EAC, RoHS, CB, CE Mark
  • Waga z podstawą (kg): 5.75
  • Waga bez podstawy (kg): 3.97
  • Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
  • Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 617 x 357 x 46
  • Zgodność z technologią HDCP: Tak
  • Częstotliwość odchylania pionowego: 48~100
  • Częstotliwość odchylania poziomego: 30~115
  • Baza SCIP: Nie
  • Gwarancja producenta: 24
  • Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
  • Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48~100
  • Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30~115
  • Grupa towarowa: Monitory\\Monitory LCD
Numer produktu: 329 031 071
BDO: 000099085
Opinie o produkcie
0
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
12 miesięcy
Dostawa i płatność
ERLI InPost Kurier darmowa dostawa
Punkty odbioru
Turek
Reklamacja
2 lata
Zwroty
14 dni na odstąpienie od umowy
O sprzedającym